Bugünkü
Takvim

Miran'dan Asmin'e mektup var

Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı “” yeni bölümü ile 20 Şubat Pazar 20.00’de ATV’de!

  • Televizyon
  • 18.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2011 13:32
ABONE OL
Miran'dan Asmin'e mektup var

Asmin kendini iyi hisseder, Fikret'ten izin alır, tekrar evine çocuklarının yanına döner. Asmin'in eve dönmesine çocuklar, Dildar çok sevinirler. Nevin gelinliğini giyinmiş sürpriz nikah için hazırdır. Ancak Miran bu sürprizden hiç hoşlanmaz. Nevin kırılır, hayalleri yıkılır. Miran, "Benim geldiğim topraklarda ağa evleneceği zaman hazırlıklar aylar öncesinden başlar, böyle kaçak göçek evlenilmez" diyerek, Nevin'in gönlünü alır. Maryam'ın Güle ve Gabriel'i ayırma planı işe yaramıştır. Güle bu durumu Dildar ile paylaşır. Dildar Güle'ye akıl verir. Ancak bu ayrılık çok sürmez.

Altay'ın şirketini ve şantiyesini Miran'ın adamları basar. Her yeri yakıp yıkarlar, Miran'ın Altay'a mektubunu bırakırlar. Altay çok sinirlenir. Asmin Memo'yu okula bırakırken Miran Asmin'i görür ve takip eder. Miran Memo'ya Asmin'e vermesi için Miran'ın mektubunu verir.

Asmin başına geleceklerden habersiz Şirin'i parka götürür. Asmin'in hastaneden tanıdığı Sevgi ve keş sevgilisi parkta Asmin'i beklemektedir. Sevgi, Asmin'in kafasını karıştırır, kartını bırakır.

Fatma artık pavyonda çalışmak istemez, fakat çalışmak zorundadır. Miran'ı tanıyan bir adam Fatma'yı pavyonda görür. Fotoğraflarını çeker. Miran bu fotoğrafları görünce çok sinirlenir. Kılık değiştirerek Fatma'yı ziyarete gider. Acaba Fatma bu zor durumdan kurtulabilecek mi?

Asmin Miran'ın mektubundan dolayı yeni bir kriz geçirir. Evden kaçarak Sevgi'nin evine gider. Polisler baskın yapar, Asmin kendini karakolda bulur. Altay Asmin'in karakolda olduğunu öğrenince yanına gider. Asmin suçsuz bulunarak serbest bırakılır. Ancak bu duruma sinirlenen Altay Asmin'i tekrar kliniğe yatırır. Asmin yeni bir hayal kırıklığı, yeni bir yıkılışın ardından tekrar ayağa kalkabilecek mi? Yoksa hayatına uyuşturucunun esiri olarak mı devam edecektir?

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.