Bugünkü
Takvim

Eda adım atacak mı?

Harun’la Ece’nin fotoğrafı Eda’ya hayatının en büyük yıkımlarından birini yaşatmaktadır. Duyduğu acı ve üzüntü giderek aldatılmışlığın verdiği öfkeye dönüşür.

  • Televizyon
  • 18.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.01.2011 14:43
ABONE OL
Eda adım atacak mı?
67. Bölüm Özeti:

Şirkete gelen Harun karşısında Eda'yı görünce şaşırır. Eda'nın öfkesi, Melda'nın Harun'la çalıştığını anlaması üzerine daha da büyür. Harun, Eda'nın ona söyleyecekleriyle büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Ancak şaşıracak olan sadece Harun değildir. Gelişmeler Aras'ı da etkileyecektir.

Batu ile kurdukları planın işlemesi Ece'yi mutlu ederken, Batu da Nisa'nın hayatını altüst etmeye devam etmektedir. Yaşadığı travmayı atlatmaya çalışırken, annesinin hastalık haberiyle daha da yıkılan Melda, hiç ummadığı bir anda Batu'yu karşısında bulacaktır. Ferda annesi Türkan'dan özür dilemeye çalışırken, evlerine gelen biri onlara büyük bir şaşkınlık yaşatacaktır.Pişmanlık dolu bir şaşkınlık. Yağmur, anne ve babasına bir sürpriz hazırlarken, Eda için asıl sürpriz Harun'un teklifi olacaktır. Genç adam bir an önce evlenmek istemektedir. Eda'nın ise aklı son derece karışıktır. Bir yanda büyük aşkı Harun. Diğer yanda içini parçalayan aldatılmışlık duygusu. Harun'un da çözmesi gereken bir sorunu vardır; Aras. Eda'nın evleneceğini öğrenen Aras'ta çaresizliğine öfkelenmektedir.

Cemil, hiç beklemediği bir anda karşısında Harun'u görünce şaşırır. Ancak yıllardır içinde biriktirdiği öfke yerini başka duygulara bırakacaktır. Melda ve Eda birbirlerine olan duygularını dile getirirken, Harun ve davetliler nikah için gelini beklemektedir. Ece de.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.