Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.10.2010 00:00
  • Son Güncelleme: 26.10.2010 11:04

Dört yıl aradan sonra neler olacak?

Verdiği karardan pişman olan Eda’nın, Harun ve Yağmur’a yetişme çabası ummadığı bir şekilde son bulacaktır. Artık herkes kaderin onlara çizdiği yolda yürümeye mahkumdur.

Dört yıl aradan sonra neler olacak?
Ve 4 yıl sonra…

Başarılı bir modacı olan Eda, Hayat Hanım'la birlikte ilk mağazasını açmanın hazırlıkları içindedir. Aynı zamanda Harun ve Yağmur'un izini bulması için tuttuğu özel dedektiften de olumlu bir haber almanın umudunu taşımaktadır.
Türkan ve Ferda, Uğur'la birlikte ortak bir boncuk işleme atölyesi açmışlardır. Türkan Cemil'in hasretini her gün daha fazla hissederken, Ferda'nın bambaşka sorunları vardır. Beden eğitimi öğretmeni olan Kerem, hem hayatının aşkıyla hem de yeni bir iş teklifiyle karşılaşacağından habersizdir.

DİZİDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.