Bugünkü
Takvim

Yöntem: Namussuzluk yapıyorlar

tv8'de ekrana gelen Kamuran Tapul'un sunduğu '' programının konuğu ünlü oyuncu Selçuk Yöntem oldu.

  • Televizyon
  • 17.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.08.2010 12:00
ABONE OL
Oyuncu Selçuk Yöntem'den, Aşk-ı Memnu dizisindeki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ için ilginç yorum

Aşk-ı Memnu dizisinin çekimleri sırasında oyuncuların neşeli hallerinin çekimlere etki ettiğini ve yönetmeni biraz üzdüklerini belirten Selçuk Yöntem, "Sinirimiz bozuluyor. Her şeyi 10 kere, 15 kere tekrar ediyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kıvanç'ın kendisini çok güldürdüğünü ve sinirlerini de bozduğunu anlatan Selçuk Yöntem, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Tekrarlar olduktan sonra mesela bir şeyin sohbetini yapıyoruz, birden bire diziye girdiğimiz an onun gözlerindeki o kıvılcımı görünce, o bir de çok namussuzluk yapıyor. Gülmeye vurarak oynuyor. Öyle yorumluyor. O kurtarıyor ama ben kurtaramıyorum. Onun için 3-5 kere baştan aldığımız oldu. Bir sinir bozukluğumuz var aramızda. "

Aşk-ı Memnu'nun setinin çok zor olduğunu belirten Yöntem, ancak büyük keyif aldıklarının altını çizdi.

KIVANÇ'I ÖVDÜ

Kıvanç Tatlıtuğ'un çok güzel bir çizgide yürüdüğünü belirterek, övgülerde bulunan Selçuk Yöntem, "Gerçekten çok aşamalı götürüyor oyunculuğunu, aktörlüğünü. Çok daha da güzel bir yere geleceğini ben hissediyorum. Ondan bir tek isteğim tiyatro yapması. Oradaki o tozu yutup, her şeyi daha iyi değerlendirmesi" dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ da kendisinin de tiyatro yapmayı çok istediğini ifade etti.

Televizyon Gazetesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.