Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 14.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.08.2010 11:59
ABONE OL

atv'nin yeni dizisi ""

Usta oyunculardan kurulu kadrosu ve büyük prodüksiyonu ile dikkat çekecek olan dizi, farklı kültürlerden gelen üç hayatın kader ortaklığını ekrana taşıyacak.

Yapım : Asis Yapım
Yapımcı : Ilgaz Giritlioğlu, Bahadır Atay
Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu, Tuğrul Eryılmaz
Senaryo : Mümtaz Türköne, Neşe Cehiz, Kuledibi, Fikret Bekler, Nihan Küçükkural, Ayşen Günsu Günsu Teker, Mine Baysal
Yönetmen : Cevdet Mercan
Oyuncular : Talat Bulut, Lale Yavaş, Murat Ünalmış, Nur Sürer, Bülent Kayabaş, Alpay İzbırak, Erol Demiröz, Tülay Bursa, Çağla Çakar, Nur Erkul, Murat Tüzün, Melih Selçuk, Öykü Çelik, Barış Işık, İdil Vural, Serdal Genç, Demet İyigün, Didem Balçın, Banu Özdemir, Ergun Doğmacı, İbrahim Bozgüney, Bülent Düzgünoğlu, Ferda Işıl, Toprak Kavaşoğlu, Mustafa Özer, Mert Kurdal, Gökhan Okşar, Ulaş Bekçi, Metin Ural

Proje tasarımını Tomris Giritlioğlu 'nun, yapımcılığını Asis Yapım Ilgaz Giritlioğlu / Bahadır Atay'ın, yönetmenliğini ise Cevdet Mercan'ın üstlendiği, başrollerini Talat Bulut, Lale Yavaş, Murat Ünalmış, Nur Sürer ve Bülent Kayabaş'ın paylaştığı "" adlı yepyeni dizi 21 Ekim Çarşamba günü ATV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kasaba'nın, derin bir kültüre sahip muhafazakar ve yalnız adamı Mümtaz (Talat Bulut), İstanbullu güzeller güzeli genç mimar Yağmur (Lale Yavaş) ve mevsimlik işçilerin genç lideri Haydar (Murat Ünalmış)'ın yolları, bu gizemli Kasaba'da kesişecek. Aynı zamanda bir Türkiye panoraması olan Kasaba'da; yerleşik çıkar ilişkilerini, cinsiyet ayrımını, geleneklerin egemenliğinde yaşayan bir topluma şahit olacağız. Üç farklı kültürün çarpışması, üç hayatın kesişmesi, imkansız bir aşk üçgenine dönüşen savaşını anlatan dizide izleyiciler kendi hayatlarından kesitler de bulacak.

Çekimleri Antakya'da devam eden Kasaba dizisi aşk hikayesinin yanı sıra görsel bir şölene de eşlik ederek izleyiciyi büyüleyecek…

Yayın Tarihi : 21 Ekim 2009 / Çarşamba

Yayın Saati : 19.00