Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Teknoloji
 • 26.02.2021 17:30
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.02.2021 17:30
ABONE OL

nedir? burçlara etkisi nedir?

27 Şubat burçlara etkisi nedir? ? Başak dolunayının 12 burcu nasıl etkileyeceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Merkür retrosunun ardından şimdi de başak dolunayı meydana gelecek. Dolunay evreleri aydınlanma, mevcut gidişatı algılama, farkındalık, karar alma ve sonuçları görme zamanları olarak nitelendiriliyor.

Başak dolunayı nedir? 27 Şubat başak dolunayı burçlara etkisi nedir?

27 Şubat başak dolunayı burçlara etkisi nedir? Başak dolunayı burçlara etkisi arama motorlarında sorgulanıyor. Dolunaydan olumlu olarak Oğlak, Boğa, Akrep ve Yengeç burçları destek görürken Başak, İkizler, Balık ve Yay burçları biraz zorlanacak! Dolunay evreleri aydınlanma, mevcut gidişatı algılama, farkındalık, karar alma ve sonuçları görme zamanları olarak biliniyor.

KOÇ

Gündelik hayatınızda rutinleriniz, spor ve diyet uygulamalarınızla bağlantılı yeni kararları uygulamaya sokabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlığı ve ihtiyaçları daha çok ilgi alaka gerektirebilir. Çalışma düzeninizde yardımlaşma, fedakarlıklar kendisini gösterecektir. Kendinizi her konuda daha programlı, sistematik bir düzene sokmanız gerekebilir. Çok çalışarak bünyeyi yorgun düşürmemeye dikkat etmelisiniz. Detayları es geçmeden size verilen projeleri, görevleri en iyi şekilde teslim edebilirsiniz.

BOĞA

Aşk ve eğlence hayatı önem kazanıyor. Size ilgi gösteren birileri olabilir ve siz de hoşlandığınızı fark edebilirsiniz. Ancak çok seçici ve eleştirel yaklaşmamaya dikkat etmelisiniz. Kısa süreliğine tatile çıkmak, kafanızı dinlemek veya çoğunlukla hobilerinize vakit ayırma isteğiniz yükselebilir. Çocuklarınız var ise daha titiz ve ilgili davranışlar gösterebilirsiniz. Risk alma, sahneye çıkma isteğiniz artacaktır. Sanatla ilgileniyorsanız yaratıcı çalışmalar için verimli etkiler altındasınız.

İKİZLER

Ev hayatınızda ilgilenmenizi gerektirecek tadilat/tamirat işleri çıkabilir. Evinizde spor, meditasyon uygulamaları yapabilirsiniz. Emlak görüşmeleri, taşınma ve toprak işleriniz var ise belli bir seviyeye taşınabilir. Ev ve kariyer dengenizi ilgilendirecek yeni gelişmeler öne çıkabilir bu süreçte. Aile ilişkilerinizde ise önceden farkında olmadığınız detaylar gözünüze batmaya başlayabilir.

YENGEÇ

Beklediğiniz önemli haberler size ulaşmaya başlayabilir. Atama, terfi, tayin veya eğitim hayatınızla ile ilgili çeşitli görüşmeler yapabilirsiniz. E ticaret, sosyal medya üzerinden girişimde bulunduğunuz konular var ise zihnen kendinizi bu konulara odaklayabilirsiniz. Bu dönemde aklınıza yatan fikir ve projeleriniz gelecekte önem arz edebilir. Not alarak, randevulu ve sistemli ilerlemeniz iyi olacaktır. Kardeş başta olmak üzere yakın çevre ilişkileriniz yoğunlaşabilir.

   ASLAN

   Maddi yönden kendinizi bağladığınız yerler ile ilişkinizi koparabilirsiniz. Bir borç bitebilir, belki maddi yardım yaptığınız bir yer ile ilişki sonlanabilir. Paranızı farklı bir alandan kazanmak isteyebilirsiniz bu dönem ve bu yönde alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Kendinizi değerli hissedeceğiniz yerlerde bulunabilirsiniz. Değerli eşya/mal alımı bu sebeple gerçekleştirebilirsiniz.

   BAŞAK

   Kendinizle ilgili sizi olgunlaştırdığını hissettiğiniz birtakım gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Önemli danışmanlık, ikili görüşmeleriniz olabilir. Belki ilişkinizi belki de arkadaşlıklarınızı bitiyorsunuz. İlişkilerin akıbeti belirlenmeye başlanabilir. Kendinizi daha çok görünür kılabilir ve dikkatleri üzerinize toplayacak girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte çevreyi çok eleştirmemeye özen göstermeniz gerekebilir zira kolayca tartışma içerisinde bulunabilirsiniz kendinizi.

   TERAZİ

   İç dünyanızın son derece hareketli olması kendinizi artık patlayacakmış gibi hissetmenize neden olabilir. Bastırılan duygu ve düşünceler daha kolay dışarı taşmak isteyecektir. Uyku, beslenme düzeninize daha fazla dikkat etmeniz olumlu olacaktır. Ek olarak sportif faaliyetlerinize de her zamankinden fazla zaman ayırabilirsiniz. Yardımlaşma, fedakarlık gerektiren işler, sorumluluklar gündeme gelebilir.

   AKREP

   İdealleriniz, arzularınız açısından aydınlığa kavuşarak harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sık görüşebilirsiniz. Sosyal çevrenizden insanlarla işbirlikleri ve fikir alışverişleri gündeme gelebilir. Ait olduğunuz ekipten ayrılabilir veya bulunduğunuz gruplarda bazı düzenlenmelere gitmek isteyebilirsiniz. Mesleki gelirlerinizle ilgili değişimler gündeme gelebilir. Terfi, zam veya kendi işletmenizde gelir artışı yaratacak gelişmeler söz konusu olabilir.

   YAY

   Kariyer hayatınız, başarılarınız veya kadersel rotanızla ilgili bazı belirsizlikler sona ermeye başlayabilir. Patronlar, aile büyükleriniz ile kendinizle ilgili önemli konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Toplum önünde yeni unvanlar kazanmanız da mümkün. Önceden üzerinde çalıştığınız projeler görünür olabilir.

   OĞLAK

   Fikirler, düşünceleri hayata geçirme, diğer insanlarla paylaşmak için doğru zamandasınız. Medya, reklam, büyük ticari faaliyetlerde başarı elde edebilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Yurt dışı, uzak yerlere seyahat planlayabilirsiniz veya sizi ziyaret eden kişiler olabilir bu dönem. İnternet ve sosyal medya ile bolca haşır neşir olabilirsiniz.

     KOVA

     Ortak maddi kaynaklarınızı ilgilendiren önemli kararların eşiğine gelebilirsiniz. Toplu para kazanımınız olabilir. Eğer yapmak istedikleriniz konusunda maddi yetersizlik deneyimliyorsanız borç veya kredi gibi diğer alternatiflere yönlenebilirsiniz. Ruhsal olarak yorgun, kuşkucu ve depresif yapıda olmanız da mümkün.

     BALIK

     Her türlü ilişkilerinizde aydınlanma dönemine giriyorsunuz. Size karşı iyi niyetli olmayan açık düşmanlıklar görebilirsiniz. İyi gitmeyen bir ilişkide ayrılık kararları görülebilir. Veya ilişkinizin farklı bir boyuta taşındığını görebilirsiniz. Evlilik kararı alınabilir. Bu tamamlanmalar hangi konularda iyi veya kötü olduğunuzu da hatırlatacaktır. Ayrıca sosyal ve açık görüşlü olduğunuz da bir döneme giriyorsunuz.