Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 14.11.2019 18:37
  • Son Güncelleme: 14.11.2019 18:37

güncellemesinde milyonları şaşırtacak hata! Uygulamayı kapatsanız da o özellik açık görünüyor

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu kez bir hatayla gündeme geldi. Yeni güncellemenin ardından bazı kullanıcılar WhatsApp'tan çıkmasına rağmen online gözüküyor. Yani haberiniz yokken de rehberinizde yer alan kişilere WhatsApp'ta açık görünüyor olabilirsiniz. Yaşanan bu gelişmenin ardından insanlar bu sorunun kaynağını merak etmeye başladı.

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni sorunuyla kullanıcılarını şaşırttı. Gelen son güncellemeyle birlikte kullanıcıları "Online" yani "Çevrimiçi" gösteriyor. Böylece haberiniz olmadan herkese WhatsApp'ta açık gözüküyorsunuz. Yaşanan sorunla ilgili WhatsApp'tan açıklama gelmedi. Ancak kullanıcılar sorunun nasıl çözüleceğini merak ediyor.

SORUN YAŞANAN TELEFONLAR HANGİLERİ?

Samsung Galaxy S10e, Galaxy S9, Google Pixel 3, Pixel 4 OnePlus 6, Redmi Note 5 Pro ve fazlası birçok cihazda görünen sorun, uygulamanın arka planda sürekli aktif kalmasına neden oluyor.

kalan karakter 1000

Ecem Ecem

Yani çevrimiçi gozuksen nolcakki bence tek sorun şu akşam uyuyuncaesaj gelir çevrimiçi olarak gözüktüğü için tek bu sorun bence yani çevrimiçi gozuksek nolcakki

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır10
cevapla 16.11.2019 12:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.