Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 10.10.2019 12:49
  • Son Güncelleme: 10.10.2019 12:49

Instagram siyah yapma işlemi: Instagram gece moduna nasıl alınır? Instagram karanlık (dark) mode nasıl yapılır?

Instagram'a gece modu özelliği geldi. Gece modu, karanlık mod ya da dark mode olarak adlandırılan siyah ekran özelliği çoğu kullanıcı tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. iOS 13 sürümü ile gelen karanlık mod ile ilgili detayları sizler için derledik. Peki, Instagram gece moduna nasıl alınır? Instagram karanlık (dark) mode nasıl yapılır? İşte Instagram siyah yapma işlemi...

Instagram gece moduna nasıl alınır?

Instagram gece moduna nasıl alınır? iPhone kullanıcıları iOS 13 güncellemesi ile Instagram gece modu özelliğine ulaşabilecek. Apple'ın iPhone telefonlarına gönderdiği iOS 13 sürümünün ardından Instagram uygulamasını karanlık mod üzerinde kullanmak isteyen kullanıcılar, bu işlemlerin nasıl yapılacağı konusunda araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Instagram gece moduna nasıl alınır? Instagram karanlık (dark) mode nasıl yapılır? İşte Instagram siyah yapma işlemi...

INSTAGRAM KARANLIK MOD YAPMA

Instagram'ın gece modu özelliğini kullanabilmek için işletim sistemi sürümünüz iOS 13 veya Android 10 ile güncel olması gerekiyor. Bu özellik, direk olarak Instagram içerisine gelmeyip, işletim sistemi üzerinden ayarlanabilmektedir.

iOS ve Android Instagram gece modu yapma işlemleri için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.