Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 09.10.2019 12:04
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 12:05

Apple açıkladı! Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 11, Pro ve Pro Max Türkiye fiyatları ne kadar?

Apple'ın son modeli 'in Türkiye fiyatları merak ediliyordu. Apple'ın Türkiye sayfasında fiyat bilgisi açıklandı. iPhone kullanıcıları yeni modelin Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağını araştırıyor. Peki, iPhone 11 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 11, Pro ve Pro Max Türkiye fiyatları ne kadar?

iPhone 11 Türkiye fiyatları açıklandı

iPhone 11 Türkiye fiyatları açıklandı. 10 Eylül'de tanıtılan yeni iPhone 11 telefonların Türkiye fiyatları merak ediliyordu. Apple'ın yeni telefonu iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max seçeneğiyle müşterinin karşısına çıkacak. Peki, iPhone 11 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 11, Pro ve Pro Max Türkiye fiyatları ne kadar? İşte merak edilen o soruların yanıtı...

IPHONE 11 TÜRKİYE'YE NE ZAMAN GELECEK?

Apple'ın resmi internet adresinde yer alan bilgiye göre, iPhone 11 telefonları 18 Ekim'de satışa çıkacak.

iPhone 11 Türkiye fiyatları için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.