Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 21.09.2019 01:20
  • Son Güncelleme: 21.09.2019 01:20

Instagram'a dikkat çekecek bir özellik geldi! Instagram yeni özelliği nedir, nasıl kullanılır?

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde yer alan Instagram’a merakla beklenen özellik geldi. Instagram'ın yeni özelliği ile artık kullanıcılar, ileri tarihlere gönderi planlayabilecek. Peki, Instagram gönderi planlama özelliği nasıl kullanılır? İşte yeni özelliğe dair merak edilen detaylar...

Instagram'a dikkat çekecek bir özellik geldi!

Dünyada genelinde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Instagram'a yeni güncelleme geldi. Kişisel hesaplardan çok, sosyal medya uzmanlığı yapan kişilerin hoşuna gidecek güncelleme, Facebook'un Uluslararası Yayın Sözleşmesi (IBC) kapsamında açıklandı. Peki, Instagram üzerinden gönderi zamanlama nasıl yapılır?

INSTAGRAM YENİ ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR?

Yeni özellik, tüm Instagram kullanıcıları için kullanıma açıldı. Öncelikle Facebook İçerik Stüdyo'suna kayıtlı olmanız gerekiyor.

Özellikle ilgili detaylar için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.