Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 15.09.2019 19:49
  • Son Güncelleme: 15.09.2019 19:49

Gözler de! 'ın yeni güncellemesi dengeleri sarsacak! Oyuna hangi özellikler geliyor?

Son olarak 'a 12 Eylül tarihinde 0.14.5 içerik si geldi. Güncellemeyle birlikte oyuna yeni özellikler ve envanterler eklendi. Ayrıca 9. sezon ise 13 Eylül tarihinden itibaren başladı. Yeni özellikleriyle gündeme gelen oyunda bu sefer yeni bir özelliğin kullanıma sunulacağı konuşuluyor. Peki, PUBG Mobile'da hangi özellik kullanıma sunulacak? İşte PUBG 0.15 güncellemesine dair bilgiler...

PUBG Mobile'ın yeni güncellemesi dengeleri sarsacak!

PlayerUnknown's Battlegrounds yani kısaca PUBG yeni güncellemeleriyle çok konuşuluyor. Oyuna son olarak yapımcı firma tarafından 0.14.5 içerik güncellemesi sunuldu. Güncellemeyle birlikte pek çok yeni özellik oyun içeriğine eklendi. Yeni özelliklerin hemen ardından gözler yakın zamanda gelmesi beklenen 0.15.0 güncellemesine çevrildi. Bu güncellemede hangi özelliklerin yer alacağı merak ediliyor. İşte merak edilenler...

HELİKOPTER GELİYOR

Her güncellemeyle PUBG'ye yeni silah, eşya ve envanterler ekleniyor. Yeni güncellemeyle birlikte PUBG'ye bir helikopter eklenebileceği konuşuluyor. Yakın zaman gelmesi beklenen helikopter özelliğiyle birlikte su, hava ve kara araçları tamamlanmış olacağı belirtiliyor.

Son güncellemede yer alan yeni özellikleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.