Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 05.09.2019 11:44
  • Son Güncelleme: 05.09.2019 11:44

Instagram neden yavaş? 5 Eylül Instagram çöktü mü? Canlı arıza haritasında paylaşıldı! Erişim sorunu yaşanıyor

Instagram'da erişim sorunu yaşanıyor. Dün akşam saatlerinde başlayan yavaşlık bugün de devam ediyor. Gün geçtikçe popülaritesi dah da artan Instagram'ın kullanıcıları yavaşlığın nedenini sorgulamaya başladı. Peki, Instagram neden yavaş? Instagram çöktü mü? Instagram'a erişim sorunu neden yaşanıyor? İşte detaylar...

Instagram çöktü mü?

Instagram neden yavaş? Instagram'da dün akşam saatlerinden itibaren yaşanan erişim sorunu kademeli olarak devam ediyor. Şu saatlerde Instagram'a erişmek isteyen kullanıcılar sayfanın geç yüklendiğini görünce yavaşlığın nedenini araştırmaya başladı. Canlı arıza haritası üzerinden, dünya genelindeki Instagram arıza bilgisi paylaşıldı. Avrupa ülkelerinin yanı sıra ülkemizde İstanbul Ankara ve İzmir'de erişim sorunu ağırlıklı gözüküyor. Peki, Instagram neden yavaş? Instagram çöktü mü? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

INSTAGRAM NEDEN YAVAŞ, ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram'daki erişim sorununun nedeni henüz bilinmiyor. Instagram'daki yavaşlık dün akşam saatleri itibarıyla başladı. Ara ara devam eden sorunun kaynağı merak ediliyor. Instagram'da yapılması beklenen güncellemeden dolayı erişim sorunu yaşandığı tahmin ediliyor. Resmi açıklama geldiğinde haberimizde duyurulacak.

Canlı arıza haritası üzerinden sorun şu şekilde gözüküyor:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.