Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 16.08.2019 23:51
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.08.2019 23:53
ABONE OL

4. sezon ne zaman başlayacak? kimler?

Es Film'in yapımcılığını üstlendiği dizisinin yeni sezonu izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizide 4. sezon hazırlıkları sürüyor. Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Peki, Payitaht Abdülhamid 4. sezon ne zaman başlayacak? kimler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid dizisine dair son detaylar...

Payitaht Abdülhamid 4. sezon ne zaman başlayacak?

Payitaht Abdülhamid 4. sezon ne zaman başlayacak? TRT 1 ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyen Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. İzleyiciler yeni sezonu hakkındaki detayları internette araştırıyor. Yeni sezon için bekleyişte olan izleyiciler özellikle yeni sezon tarihi hakkında araştırmalarına devam ediyor. Peki, Payitaht Abdülhamid yeni sezon oyuncuları kimler?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 4. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonunun Eylül ayının ortalarında başlaması bekleniyor. Ancak, Payitaht Abdülhamid'in 4. sezon tarihi henüz belli olmadı. Yeni sezon yayın tarihi belli olur olmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Payitaht Abdülhamid'in 4. sezonuna iki yeni oyuncu katıldı. Ünlü oyuncu Devrim Yakut ve Alp Akar yeni sezonda yer alacak isimler arasında.

Dizide Devrim Yakut 'Cemile Sultan', Alp Akar ise 'Şehzade Nureddin Efendi' karakterlerini canlandıracaklar.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Sabahattin Abdülhamid'i merhametinden vurmayı planlamıştır. Abdülhamid'i ve sarayını hedef alan gemiler Payitaht'a yaklaşmaktadır. Abdülhamid tehlikenin farkında ama nereden geleceğini bilememektedir. Rothshild ve Vembery, Abdülhamid'in muazzam tertibiyle hayatlarının şokunu yaşarlar.

Halil Halid Joris'ten adamlarının yerini öğrenmeye çalışırken Joris onu oyuna getirmeyi başarır. Bilmeden Halil Halid'e kendi adamlarının ölüm emrini verdirir. Tatar, Söğütlü, Nadir Bey ve Asaf Emre diri diri mezarlarına gömülürken Halil Halid, bu sefer onları kurtarmayı başaracak mıdır?

Bidar'ın ve haremdekilerin katılacağı bir hayır organizasyonu, halktan yüzlerce kişinin de onlarla birlikte hayatlarını kaybedeceği bir felakete dönüşür.

Abdülhamid düşmanları sonunda amaçlarına ulaşır. Kurşun sesleri saraydan duyulmaya başlar. Gafletlerinin rüzgarlarıyla ayaklanan, hain askerler kendi hünkarlarına, kendi devletlerine, kendi mahremlerine saldırmaktadır. Abdülhamid'in yanında ailesi ve ona sadık bir avuç paşası vardır. Karşılarındaki düşman ise çok, silahları güçlüdür. Abdülhamid her türlü korunma ve kaçış teklifini ret edip eline silahını alır. Ona sadık paşaları da kendilerini Abdülhamid'e siper eder. Şehzadeleri de babalarının yanındadır.

Hainlere karşı; devleti, hakkı, haysiyeti ve haremi savunurken son nefeslerini vermek için…