Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 07.08.2019 18:28
  • Son Güncelleme: 07.08.2019 23:32

çöktü mü? Instagram'da hikayeler neden gözükmüyor?

kullanıcıları yaklaşık yarım saattir uygulamada Instagram'da hikayelerle ilgili problemlerle karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle uygulamada sorun yaşayan pek çok kullanıcı arama motorlarında internette Instagram çöktü mü sorusuna yanıt arıyor. Peki, 7 Ağustos'taki Instagram erişim problemi nedir? İşte o sorunun yanıtı...

Instagram'da erişim problemi yaşanıyor!

Yarım saate yakın bir süredir milyonlarca Instagram kullanıcısı uygulamada çeşitli erişim problemleri yaşıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram uygulamasında hikayelerde ve akış yenilenmesinde problemler yaşanmaya başlandı. Bu nedenle birçok kullanıcı arama motorlarında "Instagram çöktü mü?" sorusuna yanıt arıyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram'ın problemine ilişkin henüz yetkililerden bir açıklama yapılmadı. Instagram'da kısa bir süredir erişim sorunu yaşanıyor. Konuyla ilgili resmi açıklama geldiğinde haberimizde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.