Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 22.07.2019 20:31
  • Son Güncelleme: 22.07.2019 20:32

hakkında kararını verdi! Huawei cihazları Android güncellemesi alacak mı?

ve arasında yaşanan gerilimin ardından zor günler geçiren teknoloji devi 'nin ne yapacağı merak konusuydu. Gerilim nedeniyle zor günler geçiren Huawei'nin Google ile olan iş ilişkileri de bozulmuştu. Bu nedenle Huawei'nin kendi işletim sistemi HongMeng OS'u telefonlarında kullanmaya başlayacağı düşünülüyordu. Ancak Huawei'nin yönetim kurulu üyesi olan Catherine Chen, yaptığı açıklamada Huawei telefonlarda ile yola devam edileceğini söyledi.

Huawei Android hakkında kararını verdi!

Huawei cihazları Android güncellemesi alacak mı? ABD ile Çin arasında yaşanan ticaret savaşları nedeniyle Huawei zor günler geçiyordu. Bu konuda Huawei'nin ne yapacağı merak konusuydu. Huawei telefon kullanıcıları cihazlarının Android güncellemesi alıp almayacağını merak ediyordu. Huawei'den bir süredir beklenen açıklama geldi.

HUAWEİ ANDROİD İLE YOLA DEVAM EDECEK Mİ?

Huawei'nin Google ile olan iş ilişkileri de bozulmuştu. Bu nedenle Huawei'nin kendi işletim sistemi HongMeng OS'u telefonlarında kullanmaya başlayacağı düşünülüyordu. Ancak Huawei'nin yönetim kurulu üyesi olan Catherine Chen, yaptığı açıklamada Huawei telefonlarda Android ile yola devam edileceğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.