Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 11.07.2019 22:24
  • Son Güncelleme: 12.07.2019 00:15

? Ulaştırma Bakanlığı'ndan açıklama geldi!

Kullanıcılar saat 21.45'ten itibaren Twitter'a erişim sağlayamıyor. Twitter'a girmek isteyen pek çok kullanıcı akış yenileme problemiyle karşılaşıyor. Bu nedenle birçok kişi şimdi merakla "?" ve "Twitter'a neden girilmiyor?" sorusuna yanıt arıyor.

Twitter'da erişim sorunu! Bakanlıktan açıklama geldi

Sosyal medya devi Twitter'da saat 21.45'ten itibaren erişim problemleri yaşanmaya başladı. Twitter'a girişte problem yaşayan birçok kişi şimdi merakla Twitter çöktü mü sorusuna yanıt arıyor.

TWİTTER ÇÖKTÜ MÜ?

Twitter'a girmek isteyen pek çok kullanıcı akış yenileme problemiyle karşılaşmaya başlamıştı. Twitter kullanıcıları, ana sayfa akışının yenilenemediği ve tweet paylaşımı yapılamadığı bildiriminde bulundular. Kullanıcılar Twitter'daki erişim probleminin çözülmesiyle rahatça Twitter'a girmeye başladılar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.