Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 16.06.2019 19:27
  • Son Güncelleme: 16.06.2019 19:27

'tan kullanıcılara uyarı! Onu yapan kişiye dava açılacak

Dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak bilinen önemli bir adım atmak için hazırlanıyor. WhatsApp toplu mesajlar yoluyla dağıtılan yanlış haberlerin önüne geçmek için toplu mesaj atanlar hakkında dava açabileceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, aynı mesajı fazla sayıda kişiye gönderen kullanıcılara dava açacağını belirtildi.

Sosyal medya platformu Facebook bünyesinde yer alan WhatsApp, uygulama üzerinde çalışmalarına devam ediyor. WhatsApp yeni yaptığı duyuruda sahte mesajlar konusunda önemli bir atacağını belirtti. Şimdi birçok Whatsapp kullanıcısı şirket tarafından yapılan açıklamayı merak ediyor.

GEREKLİ ADIM ATILDI

WhatsApp uygulama üzerinde yayılan sahte mesajlar konusu üzerine odaklanarak gerekli adımı attı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, aynı mesajı fazla sayıda kişiye gönderen kullanıcılara dava açacağını bildirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.