Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 07.12.2018 17:42
  • Son Güncelleme: 07.12.2018 17:43

Instagram'da çizgilenme sorunu kullanıcıları çıldırttı (Instagram çizgilenme sorunu nasıl çözülür?)

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'da, birkaç gündür yaşanan çizgilenme sorunu kullanıcıları çıldırttı. Hem Instagram hikaye bölümünde, hem de Instagram'ın normal fotoğraf paylaşma özelliğinde fotoğrafların çizgilenmesi dünya çağında bir soruna dönüştü. Peki Instagram'da çizgilenme sorunu nasıl çözülür?

Instagram çizgilenme sorunu kullanıcıları çıldırttı!

Sosyal medya platformu Instagram'da bir kaç gündür yaşanan çizgilenme sorunu kafaları karıştırdı. Instagram hatayı kabul etti. Peki Instagram çizgilenme sorunu nasıl çözülür? İşte Instagram çizgilenme sorunu hakkında ilk açıklama.

TEPKİLERİNİ YİNE SOSYAL MEDYADAN DİLE GETİRDİLER

Sosyal medya uygulaması Instagram kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ederken hesap sayısının artmasıyla popüler uygulamada aksaklıklar yaşanmaya başladı. İlk başta bu sorunun yeni bir filtre olduğunu düşünen hesap sahipleri yaşadıkları şaşkınlığı Twitter'dan paylaşıyor.

Anasayfadaki fotoğrafların üzerinde çizgilenmeler oluşmasına neden olan bu aksaklık yüzünden Twitter'da binlerce kullanıcı bu durumu takipçileriyle paylaşıyor. Yaşanan çizgilenme sorununun sebebi henüz belli değil. Anasayfada eski VHS kasetlerdeki gibi görüntüleri çizgi çizgi bölen sorunu Instagram da kabul etti.

INSTAGRAM EKRANINIZ ÇİZGİ ÇİZGİ OLUYORSA…

Anasayfa akışında meydana gelen fotoğraflarda çizgilenme sorununu yaşıyorsanız yalnız değilsiniz. Telefonunuzun ayarlarıyla oynamayın, bu yeni bir filtre de değil. Telefonunuzda bir problem yok, bu uygulamanın kendisinden kaynaklanan bir problem. Kötü haber ise bu sorununun ne zaman çözüleceğinin belirsizliğini koruyor olması.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.