Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 25.07.2018 09:54
  • Son Güncelleme: 25.07.2018 09:54

'ta yeni değişiklik hizmete sunuldu

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması 'ta yeni bir değişiklik hizmete sunuldu. Yeni değişiklikle birlikte bildirim uzantısı özelliği kullanıma açıldı.

WhatsApp'ta bomba yenilik

Yeni bildirim uzantısı özelliği görüntü ve GIF dosyalarına sunduğu destek sayesinde, doğrudan bildirim olarak gelen bu görüntüleri indirmenizi ve görüntülemenizi mümkün hale getirecek. Hatta otomatik indirme seçeneğiniz açıksa içeriği doğrudan görüntüleyebileceksiniz.

Herhangi bir kazaya mahal vermemek için medya ön izlemesini görüntülemek üzere bildirimi aşağı kaydırmanız veya dokunmanız gerekeceğini de belirtelim.

Yeni sürümde ayrıca, gruplarına mesaj göndermek için artık Siri dijital asistanı kullanma olanağının sağlandığı belirtiliyor.

Bildirim yönetimi anlamında oldukça başarılı olan WhatsApp, bu yenilikle kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlamış olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.