Bugünkü
Takvim

Teknolojik nakış

ABONE OL
Teknolojik nakış
SİNGER'in yeni FUTURA serisi dikiş makineleri, bilgisayar bağlantısı ile çalışıyor ve insan müdahalesi olmadan otomatik olarak nakış yapabiliyor. 30 değişik dikiş ve dekoratif desen, tek adımda 2 farklı modelde ilik açma, elektronik dizlik, programlanabilir iğne kaldırma/indirme ve ekstra yüksek baskı ayağı kaldırıcı FUTURA XL-420'nin özellikleri arasında... FUTURA XL-580 modelinin de 50 farklı sonsuz tasarım içeren 250 yeni nakış tasarımı, çoklu kasnak kapasitesi, 2 adet nakış kasnağı, makine nakış tasarımları, monogram için 20 farklı popüler font ve yazılım güncellemeleri gibi özellikleri var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.