Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 22.05.2013 00:00
  • Son Güncelleme: 22.05.2013 14:06

S4 en iyi telefon oldu

Android destekli en gelişmiş cihazlardan biri olarak kabul edilen Samsung , akıllı telefonların en iyisi oldu.

S4 en iyi telefon oldu
Consumer Reports'un haberine göre birçok testten(kamera da dahil olmak üzere) başarıyla geçen , LG Optimus G'yi tahtından indirdi. Bu ikiliyi sırasıyla HTC One, Samsung Galaxy S3 ve takip ediyor.

Sıralamanın kapsamlı testler, kullanım kolaylıkları, ses ve görüntü kalitesi, taşınabilirlik, batarya ömrü gibi kriterlere dayanarak yapıldığı testte Samsung Galaxy S4'ün en düşük puanları görüntü kalitesi ve taşınabilirlikte aldığı belirtildi.

Diğer tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi S4'te de ses kalitesinin pek de parlak olmadığı ve bunun diğer özellikler adına yapılan bir fedakarlık olduğu ve bütün üreticiler tarafından tercih edildi raporda yer alıyor.

Samsung'un oldukça beğenilen modeli Galaxy S3 ile 2013 yılının ilk çeyreğinde yakaladığı pazar liderliğini Galaxy S4 ile sürdürmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.