Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Spor
 • 08.04.2021 Gazete
ABONE OL

Teknik Direktörü oyuncularına seslendi: Böyle oynayalım devamı gelir

, maçında sezonun en verimli 90 dakikasını çıkardı. 'in Kayserispor ile oynadığı maçta kaleyi 11 isabetli şutun bulması ve bunlard 9'unun kaleci tarafından kurtarılması ikisinin ise direkte patlaması nedeniyle sezonun en verimli performansı ortaya çıktı. da soyunma odasında oyuncularına, "Her şeyi yaptınız ama bazen olmuyor. Biz böyle oynamaya devam edelim devamı gelecektir ve istediğimiz yerde o zaman olacağız" dedi.

Böyle oynayalım devamı gelir

Trabzonspor, Kayserispor maçında sezonun en verimli 90 dakikasını çıkardı. Bordo-Mavililer'in Kayserispor ile oynadığı maçta kaleyi 11 isabetli şutun bulması ve bunlardan 9'unun kaleci tarafından kurtarılması ikisinin ise direkte patlaması nedeniyle sezonun en verimli performansı ortaya çıktı.

Abdullah Avcı da soyunma odasında oyuncularına, "Her şeyi yaptınız ama bazen olmuyor. Biz böyle oynamaya devam edelim devamı gelecektir ve istediğimiz yerde o zaman olacağız" dedi.

FIRTINA'NIN KABUS HAFTALARI!
Trabzonspor son 7 haftada 2 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak 12 puan kaybetti ve hanesine sadece 9 puan yazdırabildi…

   ANTHONY NWAKAEME DİNLENDİRİLECEK
   Kayseri
   spor maçında sakatlanan Nwakaeme'nin adalesinde gerilme tespit edildi. Nijeryalı yıldız Rize maçında dinlendirilebilir.