Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Spor
 • 23.02.2021 Gazete
ABONE OL

ezeli rakibini gözüne kestirdi: Şimdi sıra 'de

yönetiminde yakaladığı müthiş çıkışla şampiyonluk yarışına ortak olan , derbisini bekliyor. Bordo-Mavililer hem ezeli rakibini devirerek galibiyet serisini sürdürmek hem de ilk yarıda ’de aldığı 3-1’lik yenilginin rövanşını almak istiyor.

Şimdi sıra Fener'de

Abdullah Avcı yönetiminde yakaladığı müthiş çıkışla şampiyonluk yarışına ortak olan Trabzonspor, Fenerbahçe derbisini bekliyor. Bordo-Mavililer hem ezeli rakibini devirerek galibiyet serisini sürdürmek hem de ilk yarıda Kadıköy'de aldığı 3-1'lik yenilginin rövanşını almak istiyor.

TÜM HESAPLARI KAPATIYOR!
Trabzon ligin ilk 5 haftasında oynadığı Beşiktaş, Denizli, Malatya, Gaziantep ve Başakşehir maçlarından sadece 5 puan çıkarmıştı. Fırtına ikinci yarıda ise 5 takımı da devirdi.

FENERBAHÇE'Yİ EZBERLETECEK
Avcı'nın ekibi aynı tarifeyi Fenerbahçe'ye de uygulamayı hedefliyor. Tecrübeli hoca rakibi çok iyi analiz ederek maç gününe kadar oyuncularına adeta ezberlettirecek.

   KRİTİK DERBİ ÖNCESİ ÖZEL PRİM HAZIRLIĞI
   Trabzonlu bazı işadamları F.Bahçe maçı öncesi harekete geçti. Yönetimin büyük maç primi olan 40 bin TL'yi 61 bin TL yapmasını isteyen işadamları bu parayı ödemeyi teklif etti.

   PARMAK GERİ DÖNÜYOR
   Sakatlığı geçen Abdülkadir Parmak'ın Fenerbahçe maçında oynayacak durumda olması teknik heyeti sevindirdi. Cezası sona eren Nwakaeme de 11'e geri dönecek. Abdülkadir Ömür ve Trondsen dışında herkesin hazır hale gelmesi bekleniyor.