Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Spor
 • 22.01.2021 22:28
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 22.01.2021 22:43
ABONE OL

bahçe transferde durmuyor! Yeni hedef ’ın yıldızı

Son dakika transfer haberleri... transferiyle gündemi sallayan bahçe transfere doymadı. , ’ın kanat oyuncusu için kulübüyle temasa geçti.

Fenerbahçe'de hedef Bernard

Mesut Özil transferiyle gündemi sallayan Fenerbahçe transfere doymadı.

HEDEF BERNARD
Fenerbahçe, Everton'ın kanat oyuncusu Bernard için İngiliz kulübüyle temasa geçti. Bunun üzerine QPR, Sarı-Lacivertliler'e haber gönderdi ve Samuel Osayi'nin hemen transferi konusunda yeniden görüşme teklif etti.

KANATLAR BERNARD VE OSAYİ
Fener, İngiliz yıldızı şimdi kadroya katsa da Bernard'dan vazgeçmeyecek. Brezilyalı yıldızın transferi yeni sezona bırakılacak. Hedefe ulaşılırsa kanatlar Bernard ve Osayi olacak.

Sezon başında yaptığı bazı transferlerden istediği katkıyı tam olarak alamayan Fenerbahçe devre arasında kanatlarının güçlendirme kararı aldı. Yönetim, gözünü Premier Lig'e çevirdi ve Cenk Tosun'un takım arkadaşı olan Brezilyalı oyuncu Bernard için Everton kulübü ile olan temaslarını sıklaştırdı.

   Bernard isminin gündeme gelmesi üzerine ise Fener'in sezon sonu için anlaştığı Osayi Samuel için kulübü QPR'dan, "Yeniden görüşelim" teklifi geldi. Taraflar transferin ocakta bitmesi için görüşecek.

   Fener'in Osayi'nin ocakta takıma katılması için QPR ile anlaşması durumunda Bernard transferi ise sezon sonuna kalacak. Önümüzdeki sezona Bernard-Osayi kanatları ile başlanacak.

   SÜREÇ OLUMLU İLERLİYOR
   Sarı-Lacivertliler, Osayi'nin sezon sonuna kalma ihtimali ile Bernard için somut adımlar atmaya devam ediyor. Sözleşmesi 2022'de bitecek olan Bernard için Everton'la temaslar olumlu ilerliyor.