Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.11.2020 Gazete
ABONE OL

Leicester’a 3. Türk

Son iki sezonda forması altında müthiş bir çıkış yakalayan , birçok Avrupa kulübünün hedefi olmuş durumda. Yıldız futbolcuyu hem ’da hem de Fenerbahçe’de uzun süredir takip eden ’nin önceki gün ilk resmi adımı attığı öğrenildi.

Leicester’a 3. Türk Ozan Tufan

Son iki sezonda Fenerbahçe forması altında müthiş bir çıkış yakalayan Ozan Tufan, birçok Avrupa kulübünün transfer hedefi olmuş durumda. Yıldız futbolcuyu hem Milli Takım'da hem de Fenerbahçe'de uzun süredir takip eden Leicester City'nin önceki gün ilk resmi adımı attığı öğrenildi.

ÖNCE MENAJER ARDINDAN KULÜP
İngiliz kulübünün yetkililerinin Ozan'ın menajeri Utku Cenikli ile temasa geçerek, milli futbolcuyla ilgili bilgi aldığı öğrenildi. Leicester'ın bununla da yetinmeyeceği belirlendi.

ÇOK ISRARCI DAVRANACAKLAR
Alınan bilgilere göre Leicester City devre arasında Fenerbahçe kulübü ile de temasa geçecek. İngilizler'in bu transferi bitirmek için oldukça ısrarcı oldukları da ifade ediliyor.

OZAN DA PREMİER LİG'İ İSTİYOR


Kadrosunda Çağlar ve Cengiz olan Ada kulübünün Ozan Tufan'ı da alarak takımdaki Türk sayısını 3'e çıkarmak istediği öğrenildi. Milli futbolcumuz da Premier Lig'e gitmeyi hedefliyor.