Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.10.2020 Gazete
ABONE OL

'in ölümü ailesini acıya boğdu

İkinci kez yakalandığı le büyük mücadele veren spikeri , yaşamını yitirdi... Ailesi, “Biricik kızımızı, canımızı, Dilayımızı kaybettik” dedi...

Dilay'ımızı kaybettik

FB TV'nin sevilen yüzü hayatını kaybetti. 32 yaşında e yenik düşen Dilay Kemer, ilik nakli olup eski sağlığına kavuştuktan kısa bir süre sonra 2. kez kansere yakalandığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Dilay Kemer'in ailesi kızlarının vefat haberini sosyal medyadan verdi. Kemer'in hesabından yapılan paylaşımda 'Biricik kızımızı, canımızı, Dilayımızı kaybettik' denildi.

KİMDİR?
Dilay
Kemer, 1988 yılında Antalya'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu. 2009 yılında kendime bir moda blogu açtı, o zamanlar bu kadar popüler değildi. İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı. Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda hayal ettiği sektörde yer buldu. Fenerbahçe TV'de hem ana haberi hem de çeşitli programların sunuculuğunu üstlenmişti.