Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.10.2020 Gazete
ABONE OL

Aslan’da değişim zamanı

Ligde son 3 maçında 8 puan kaybeden ’da deplasmanının hazırlıkları sürüyor... Kötü gidişi durdurmak isteyen ’in zorlu maç öncesi radikal bir değişim hazırlığı içinde olduğu öğrenildi. Alınan bilgilere göre Terim idmanlarda 3’lü sistemi deniyor. Başarılı hocanın savunmada Donk, Luyindama ve Marcao’ya görev verdiği, kenarlarda ise Omar ve Saracchi’yi denediği belirlendi.

Aslan’da değişim zamanı

Ligde son 3 maçında 8 puan kaybeden Galatasaray'da Erzurum deplasmanının hazırlıkları sürüyor.

Kötü gidişi durdurmak isteyen teknik direktör Fatih Terim'in zorlu maç öncesi radikal bir değişim hazırlığı içinde olduğu öğrenildi. Alınan bilgilere göre Terim idmanlarda 3'lü sistemi deniyor.

Başarılı hocanın savunmada Donk, Luyindama ve Marcao'ya görev verdiği, kenarlarda ise Omar ve Saracchi'yi denediği belirlendi.

Terim'in bu sistemle hem kanatlardaki sorunu çözmeyi hem de Falcao'nun yanına bir isim daha çekerek Kolombiyalı yıldızın yanlız kalmasını engellemeyi düşündüğü ifade edildi. Tecrübeli teknik adam son kararını bugün yapılacak idmanın ardından verecek.

FATİH'E TAM DESTEK
Alanya maçında yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen kaleci Fatih'e Terim'den destek geldi. Tecrübeli hoca, Fatih'e, "Sana güveniyorum dedi.

OMAR DÖNDÜ FEGHOULİ YOK!
Sakatlığı nedeniyle Alanya maçında forma giyemeyen Omar idmanın tamamında yer aldı. Sırt ağrıları bulunan Feghouli ile çalışmaya katılmadı. Cezayirli yıldızın durumunun ciddi olmadığı belirtildi.