Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.10.2020 Gazete
ABONE OL

İşte Cengiz’i çıldırtan hamle! ve ’nın yaptıkları birer birer ortaya çıktı

Başkanı , takımda sadece 2 futbolcunun indirimi kabul etmediğini söylemiş ve bu isimler için, “Neler yaptıklarını açıklayacağım” demişti. Bu isimlerin ise ve olduğu ortaya çıkmıştı. Bu ikilinin Cengiz’i çıldırtan hamlelerinin ne olduğu bilgisine ise ulaştı. Şimdiye kadar Galatasaray’dan 21 milyon Euro alan ikili, yapılan kesintiye tahammül edemedi.

İşte Cengiz’i çıldırtan hamle

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, takımda sadece 2 futbolcunun indirimi kabul etmediğini söylemiş ve bu isimler için, "Neler yaptıklarını açıklayacağım" demişti.

Bu isimlerin ise Feghouli ve Belhanda olduğu ortaya çıkmıştı. Bu ikilinin Cengiz'i çıldırtan hamlelerinin ne olduğu bilgisine ise TAKVİM ulaştı. Şimdiye kadar G.Saray'dan 21 milyon Euro alan ikili, yapılan kesintiye tahammül edemedi.

OCAK AYINA KADAR SÜRE VERDİLER
Feghouli'den 300 bin Euro, Belhanda'dan ise sadece 200 bin Euro kesinti yapıldı. Ancak bunu kabul etmeyen oyuncular FIFA'ya gitme kararı aldılar. Olay bununla da sınırlı kalmadı. Galatasaray'a 2021 yılının ocak ayına kadar süre veren Kuzey Afrikalı iki oyuncu fesih haklarını da talep ettiler.

BAŞKAN CENGİZ'İN SABRI KALMADI
Üstelik kesilen ücretin ödenmemesi durumunda fesih hakkını haklarını isteyen Feghouli ve Belhanda, kalan ücretlerinin ödenmesi şartını da ilave ettiler. Bunun üzerine de Başkan Mustafa Cengiz'in iki futbolcuya çok ciddi tavır aldığı ifade ediliyor. Durumun takıma nasıl yansıyacağı ise merak konusu.