Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.09.2020 00:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.09.2020 00:17
ABONE OL

, kaç yaşında? İsmail Er hakkında ne söyledi?

bu akşam katıldığı bir canlı yayın programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dilmen açıklamaları sırasında İsmail Er ve İbrahim Seten'e sert tepki gösterdi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından , kaç yaşında sorusunun yanıtı merakla araştırılmaya başlandı. Peki, ? İşte detaylar...

İsmail Er kimdir, kaç yaşında?

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları sosyal medya başta olmak üzere Türkiye'nin gündeminde çok konuşulmaya başlandı. Rıdvan Dilmen bu akşam katıldığı bir canlı yayın programında İsmail Er ve İbrahim Seten'e sert tepki gösterdi. Yapılan açıklamaların ardından İsmail Er kimdir, kaç yaşında sorusu hakkındaki araştırmalar artış gösterdi. Peki, Rıdvan Dilmen İsmail Er hakkında ne söyledi? İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları...

RIDVAN DİLMEN İSMAİL ER HAKKINDA NE SÖYLEDİ?

Rıdvan Dilmen, NTV'de çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İbrahim Seten'e sert sözlerle tepki gösteren Dilmen, Seten'in FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile ilgili attığı tweetleri hatırlatarak geçmiş dönemde FETÖ operasyonu yaptıklarını söyledi. Seten'e "Ekibini topla. Defol git bu ülkeden" sözleriyle sert tepki gösterdi.

"251 ŞEHİDİN KANINA SİZ DE BULAŞTINIZ"

Dilmen, Seten ile ilgili, "Türkiye'nin en büyük gücünü çağır gelsin o zaman. Hadi çağır. Gelmiyorsa. Topla tayfanı defol git bu ülkeden. Rasim'ini de al, İsmail Er'ini de al git. 'Burnundan kıl aldırmayan Başbakan' ne demek, sen kimsin? Ve terör örgütü lideri için neler söylüyorsun. 251 şehidin kanına siz de bulaştınız. Ahlaksızlar. Şimdi bu attığınız twitleri yazamazsınız. Çünkü Taraf Gazetesi gibisiniz. Örgütlenmişsiniz. Pirana gibisiniz" sözleriyle tepki gösterdi.

RIDVAN DİLMEN'DEN SERT TEPKİ

Vatan Gazetesi eski spor müdürü İbrahim Seten'e tepki gösteren yorumcu, "İbrahim Seten, bana 'Alzheimer olmuşsun' diyor. Ben, ona yarın göstereceğim alzheimerı! Söz uçar yazı kalır. 'Birkaç yıldır sabrediyorum ama İbrahim Seten yarın akşam hafızamın ne kadar iyi olduğunu görecek. 16 senedir bu sektördeyim. Ben kaç kere Galatasaray'ın şampiyonluğunu gördüm. Ben asla haram yemem, yedirmem." dedi.

Erman Toroğlu'na da tepki gösteren Dilmen, "Erman Hoca, şeytan diyor bana. Sen bunu diyemezsin bana. Böyle bir hak vermiyorum sana ben! Benim MHK başkanını göreve getirdiğim iddia ediliyor günlerdir. Bunu iddia edenler bunu ispatlamak zorunda. Yarın akşam Türkiye Cumhuriyeti hazırlansın. Kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleri sevgilisi olduğunu anlatacağım." ifadelerini kullandı.

İSMAİL ER KİMDİR?

İsmail Er'in hayatı hakkında internette herhangi bir bilgi yer almıyor.