Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.03.2020 13:41
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 31.03.2020 13:52
ABONE OL

'den son dakika corona virüs açıklaması!

Daha önce sporcularında ve personelinde corona virüs çıktığını açıklayan 'den son dakika açıklaması geldi. Fenerbahçe Spor Kulübü yaptığı açıklamada kadın ve erkek voleybol takımları ile basketbol kadın takımlarında sporcu, teknik ve idari ekipten olmak üzere toplamda 65 kişiye yeni tip corona virüs taramaları yapıldığını 5 kişide bulgulara rastlansa da sonuçlar negatif çıktığını belirtildi.

F.Bahçe'den korona açıklaması! 5 kişide...

Kulübü, kadın basketbol, erkek ve kadın voleybol takımlarından 65 kişiye yapılan koronavirüs taramasında 5 kişide koronavirüs bulgularına rastlandığını ancak sonrasında yapılan detaylı testlerin negatif çıktığını açıkladı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın ve Erkek Voleybol Takımları ile Basketbol Kadın takımımızda sporcu, teknik ve idari ekipten olmak üzere toplamda 65 kişiye yeni tip Koronavirüs taramaları yapılmıştır.

İlk yapılan tetkiklerde 5 kişide Koronavirüs bulgularına rastlanılmış olması sebebiyle, detaylı taramaları gerçekleştirilmiş, sonrasında sonuçlar negatif çıkmıştır.

Böylelikle, tarafımıza iletilen son test sonuçlarına göre tüm sporcu, idari personel ve teknik heyetlerimizin sonuçları negatiftir.

İlk bulguları pozitif çıkan sonrasında yapılan ikinci testlerinde negatif gelen sporcularımız ve teknik heyetimizden bir çalışanımız tedbir amaçlı tıbbı kontrol altında, ev istirahatlerindedirler.

Bu süreçte kulübümüze desteklerinden ötürü sponsorumuz Liv Hospital/Medical Park hastanelerine destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.