Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.02.2020 Gazete
ABONE OL

Kritik gün

Uzun bir süredir camiasında merakla beklenen 'un tarihi açıklandı... Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre genel kurul, Cumartesi günü 'da gerçekleştirilecek. Genel kurulun ve muhalefet arasında çok sert şekilde geçmesi bekleniyor.

Kritik gün 21 Mart
Uzun bir süredir camiasında merakla beklenen Mali Genel Kurul'un tarihi açıklandı... Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre genel kurul, 21 Mart Cumartesi günü Lütfi Kırdar'da gerçekleştirilecek. Genel kurulun Mustafa Cengiz ve muhalefet arasında çok sert şekilde geçmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.