Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.02.2020 Gazete
ABONE OL

moral yemeğinde bir araya geldi! Herkesin yüzünden düşen bin parça...

Takımdaki moralleri yükseltmek için düzenlenen organizasyonda herkesin çok üzgün ve keyifsiz olması dikkatlerden kaçmadı. Futbolcuların kendi aralarında bile çok fazla konuşmadıkları ve oldukça sessiz kaldıkları gözlendi.

Moral yemeğinde moral yok

Evinde Galatasaray'a karşı şok edici bir yenilgi alan Fenerbahçe dün moral yemeğinde bir araya geldi... Kalamış Develi'de düzenlenen yemeğe Başkan Ali Koç, yöneticiler, Ersun Yanal, yardımcıları ve futbolcular katıldı. Takımdaki moralleri yükseltmek için düzenlenen organizasyonda herkesin çok üzgün ve keyifsiz olması dikkatlerden kaçmadı. Futbolcuların kendi aralarında bile çok fazla konuşmadıkları ve oldukça sessiz kaldıkları gözlendi.MORAL YOK
Yemekte esen olumsuz hava, derbi yenilgisinin derin izler bıraktığını gösterdi.

VE YANAL ÇOK MESAFELİYDİ
Galatasaray
önünde alınan şok yenilgi nedeniyle arası iyice açılan Başkan Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal yemek boyunca çok mesafeliydi. İkilinin arasında yaşanan gerilim çok açık bir şekilde gözler önüne serildi.

TARAFTARA BORCUMUZ VAR
Futbolcuların dünkü idman öncesi toplantı yaptığı ve son durumu masaya yatırdığı öğrenildi. Kaptan Emre'nin, "Sezonun kalan kısmında taraftara borcumuzu ödemeliyiz" dediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.