Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.02.2020 Gazete
ABONE OL

Sörloth sırrı: Samimiyet&motivasyon

'un yıldızı Sörloth, başarısındaki püf noktasını samimiyet ve motivasyon olarak açıkladı. scoutları onu izledikten sonra yönetime, "Üstün fizik yapısına rağmen o fizikte rastlanmayan bir hıza sahip. Oyuncunun çok ciddi bir potansiyeli var. Trabzon'da onu motive edersek önemli bir kazanım olacaktır" ifadelerine yer verildiği öğrenildi.

Sırrı: Samimiyet&motivasyon
Trabzon'un yıldızı Sörloth, başarısındaki püf noktasını samimiyet ve motivasyon olarak açıkladı. scoutları onu izledikten sonra yönetime, "Üstün fizik yapısına rağmen o fizikte rastlanmayan bir hıza sahip. Oyuncunun çok ciddi bir potansiyeli var. Trabzon'da onu motive edersek önemli bir kazanım olacaktır" ifadelerine yer verildiği öğrenildi. Motive olan Norveçli yıldız Trabzonspor'da gol makinesine dönüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.