Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.02.2020 Gazete
ABONE OL

, ’in file bekçisi ile anlaşma sağladı

Sezon sonunda Alman file bekçisiyle yolları ayıracak olan Siyah-Beyazlı yönetim daha önce de gündeme 2 kez gelen ’la el sıkıştı. Kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan tecrübeli eldivene ’in de gerekli koalylığı sağlayacağı öğrenildi.

Volkan Babacan 'Kartal' gibi
Beşiktaş'tan transfer için erken start... Siyah-Beyazlı yönetim bu sezondan umudunu keserken gözünü gelecek sezona çevirdi. Yönetimle bir görüşme yapan ve iyi bir kaleci alınmasını isteyen Sergen Yalçın'ın özellikle 'de oynayan 'ı istediği öğrenildi. Yönetimin de bu kaleci için girişimlere başladığı ortaya çıktı.2+1 YILLIK SÖZLEŞME YAPILACAK
Beşiktaş Yönetimi'nin kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi olan Volkan Babacan'ın menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdiği ve 2+1 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi. Daha önce de gündeme gelen Volkan'ın bu kez bitmesine kesin gözüyle bakılıyor.Volkan Babacan'ın yeni sezonda forması giymesine kesin gözüyle bakılıyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.