Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.02.2020 Gazete
ABONE OL

Sergen Yalçın: Bizim için sezon finali

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trabzonspor maçıyla ilgili oyuncularıyla toplantı yaptı. Yalçın, "3 puanla havaya gireriz... Kazanırsak bizim için lig yeniden başlar. Son sözü siz söyleyeceksiniz. Çıkın ve Beşiktaş'ın gerçek gücünü gösterin..." dedi.

Bizim için sezon finali
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trabzonspor maçıyla ilgili oyuncularıyla toplantı yaptı. Yalçın, "Puan olarak geride olabiliriz. Ancak kazandığımız taktirde havaya gireriz ve lig adeta yeniden başlar" diye konuştu.

TARAFTAR DA ARKAMIZDA
Sergen hoca, "Sahada son sözü siz söyleyeceksiniz. Çıkın, gerçek gücünüzü gösterin. Büyük Beşiktaş taraftarı da arkanızda olacak. 3 puanı alacağımızdan eminim" ifadelerini kullandı.

HİÇBİR ZAMAN PES ETMEM
Beşiktaş'ın hocası, "Trabzonspor lider olabilir. Rakibe saygı duyacağız ama kazanmak için herşeyi yapacağız. Benim olduğum yerde pes etmek olmaz" diyerek sözlerini tamamladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.