Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.02.2020 Gazete
ABONE OL

İstanbul Valiliği'nde kritik '' toplantısı: Kazanan daima dostluk olacak

1.5 saat süren zirve çok sıcak bir ortamda geçti. Başkanlar birbirine sarılarak Valilik’ten ayrıldı. Vali Ali Yerlikaya, Twitter'dan "Kazanan daima dostluk ve centilmenlik olacak" mesajını attı...

Kazanan daima dostluk olacak
Türk unda son yıllarda tırmanan gerginlik sonrasında dün çok önemli bir buluşma yaşandı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'i ağırladı.

TOPLANTI ÇOK SICAK BİR ORTAMDA GEÇTİ
Cağaloğlu'ndaki Valilik binasında yaklaşık 1.5 saat süren zirveden görüntü alınmasına izin verilmedi. Ancak buluşmanın son derece sıcak bir ortamda geçtiği belirtildi. Başkanlar zirve sonrası birbirlerine sarılarak Valilik binasından ayrıldı.DERBİLERE YANSIMASI NASIL OLACAK
Başkanlar herhangi bir açıklamada bulunmazken, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Twitter hesabından, "Kazanan daima dostluk ve centilmenlik olacak" mesajını attı. Esen dostluk rüzgarının bugün ve yarın oynanacak derbilere nasıl yansıyacağı merak konusu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.