Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.02.2020 Gazete
ABONE OL

Beşiktaş Tahkim’e gitti!

Beşiktaş, Göztepe maçında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle duruşma talepli itiraz dosyasının Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'na gönderildiğini duyurdu. İşte Takvim Gazetesi’nin 22 Şubat 2020 tarihli spor sayfalarından derlediğimiz Beşiktaş haberleri…

Beşiktaş Tahkim’e gitti!
Beşiktaş, Göztepe maçında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle duruşma talepli itiraz dosyasının Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'na gönderildiğini duyurdu. Kartal, Göztepe maçında yedikleri golden önce kural hatası yapıldığını iddia etmişti.

RAHMİ KOÇ'A ÖZEL MAZBATA
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, divan kurulu üyesi Rahmi Koç'a 60. yıl üyelik mazbatasını takdim etti.

TAM 9 OYUNCU KART SINIRINDA!
Beşiktaş'ta Boyd, Burak Yılmaz, Atiba, Caner, N'Koudou ve Umut kart sınırında... Trabzonspor'da ise Campi, Pereira ve Guilherme kart görürse cezalı duruma düşecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.