Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.02.2020 Gazete
ABONE OL

Aykut Kocaman: Futboldan tamamen çekileceğim!

Kısa süre önce Konyaspor'daki görevinden ayrılan teknik direktör Aykut Kocaman'dan çok flaş açıklamalar geldi. Kocaman, “Kulüplerin borçlarını sıfırlayın. 5 yıl sonra yine borçlanırlar... Zaten futboldan tamamen çekileceğim” dedi.

Futboldan tamamen çekileceğim!
Kısa süre önce Konyaspor'daki görevinden ayrılan teknik direktör Aykut Kocaman'dan çok flaş açıklamalar geldi. Tecrübeli hoca, "Bütün kulüplerin borçlarını sıfırlayın, bugünkü zihniyetle başlayıp 5 yıl sonra aynı borçları yapmazlarsa ben de başka bir şey bilmiyorum. Tamamen futbol dünyasından zaten çekileceğim. Keşke bu işler düzelse de futbolun içinde ben olmayayım. Aynı yanlışları yapa yapa gidiyoruz. Hiçbir şey değişmeden" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.