Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.02.2020 Gazete
ABONE OL

, sezon sonu için istekte bulundu: &forvet istiyorum

Teknik Direktörü , ile yeni sezon için fikir alışverişinde bulundu. Yalçın’ın, “Takıma ve forvet istiyorum. Alacağımız 2 oyuncunun da skora katkısı olmalı” dediği öğrenildi.

10 numara&forvet istiyorum
Beşiktaş'ta yeni sezon çalışmaları erken başladı... Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelerek yeni sezon için fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Başakşehir mağlubiyeti sonrasında takımın umudunun iyice azalması üzerine öncelik yeni sezona verildi.

10 NUMARADA LİDER VASFI OLMALI
Yalçın'ın Çebi'ye yeni sezonda ve forvet isteğini söyleyerek, "10 numara lider özelliklere sahip olmalı. Takımı yönlendirecek çok yönlü bir isim istiyorum" dediği belirlendiTAKIMA GÜÇLÜ BİR FORVET ŞART
Çebi istediği forvet için de "Son vuruşları kusursuz olmalı. İyi kafa atmalı. Topu önde tutacak, sırtı dönük top alacak güçlü bir forvet olmalı. Arkadaşlarını pozisyona sokmalı" yorumunu yaptı.

FUTBOLCULARINA İSTEKLERİNİ ANLATTI
idmanda futbolcularından istediklerini tek tek anlattı.BURAK'LA ÖZEL GÖRÜŞME
Sergen Yalçın'ın Burak'la özel bir görüşme yaparak Trabzonspor maçına hazırladığı öğrenildi.YENİ HEDEF DENİZLİ
Lucescu defterini kapatan 'ın 'ye koordinatör olarak görev vermeyi düşündüğü öne sürüldü

Mustafa Denizli Beşiktaş'a geri dönebilir. Danışmanlık için düşünülen Lucescu defterini kapatan Siyah-Beyazlı yönetimin gözünü Mustafa Denizli'ye çevirdiği ortaya çıktı. Denizli'nin koordinatör olarak göreve getirilmesi planlanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.