Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.02.2020 Gazete
ABONE OL

Cengiz’in eli havada kaldı

Ali Sami Yen 1905 Derneğinin açılış töreninde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile eski başkan Faruk Süren arasında soğuk rüzgarlar esti. Başkan Cengiz, Süren'le karşılaştığı anda elini uzattı. Ancak Süren, Cengiz'in elini sıkmadı ve salonda büyük bir sessizlik yaşandı. Olay geceye damga vurdu.

Cengiz’in eli havada kaldı
Ali Sami Yen 1905 Derneğinin açılış töreninde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile eski başkan Faruk Süren arasında soğuk rüzgarlar esti. Başkan Cengiz, Süren'le karşılaştığı anda elini uzattı. Ancak Süren, Cengiz'in elini sıkmadı ve salonda büyük bir sessizlik yaşandı. Olay geceye damga vurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.