Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.02.2020 Gazete
ABONE OL

Başkan Ahmet Ağaoğlu’ndan liderlik yorumu: Ayaklar yere basacak

Ağaoğlu, “Ayakların yere basması diye bir tabir var. Bırakın ayakların yere basmasını o ayaklar hiçbir zaman kalkmamalı... Gerekirse ayakları sürüye sürüye yürüyeceğiz” dedi.

Ayaklar yere basacak
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Sivas galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, "Ayakların yere basması, diye bir tabir var. Bırakın ayakların yere basmasını o ayaklar hiçbir zaman kalkmamalı. Gerekirse ayakları sürüye sürüye yürüyeceğiz" ifadesini kullandı.

FARKLI OLMALIYDI
Teknik direktör Hüseyin Çimşir ise, "65-70 dakika oyunu kontrol ettik. Çok pozisyona girdik. Skor daha farklı olmalıydı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.