Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.02.2020 Gazete
ABONE OL

Divan’da eski başkanı topa tuttu: bırakıp kaçtı

 Başkanı , ’nda ’ı hedef aldı. Kendisinin asla kaçmadığını söyleyen Çebi, “Orman Beşiktaş’ı yüz üstü bırakıp kaçtı. Sürekli benim aleyhime çalıştı. Samimiyetine nasıl inanacağım” diye konuştu.

Orman bırakıp kactı
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Fikret Orman yerden yere vurdu. Divan'da konuşan Çebi, "Orman Beşiktaş'ı yüz üstü bırakıp kaçmıştır. Beni kulübe verdiğim 2 milyon doları geri almakla suçluyor. Ben o parayı 6 senede aldım. Sen de para koydun 1 senede aldın" dedi.

ŞENOL HOCAYI KÜSTÜRDÜLER
Orman'ın samimiyetine inanmadığını söyleyen Çebi, "Kongreden bir gün önce akrabalarımı arayıp bana oy verilmemesini istemiş. Şenol hocayı bile küstüren onlardı" ifadesini kullandı.BAĞIŞ KAMPANYASI ÇAĞRISI
Çebi kulübün zorluklardan çıkması için tek yolun bağış kampanyası olduğunu söyleyerek, "'ı Beşiktaşlı'dan başkası kurtaramaz. Artık beraberiz ve sorunları çözeceğiz" dedi.

BORÇ 2 MİLYAR 961 MİLYON LİRA
'nda Beşiktaş'ın borcunun toplam 2 milyar 961 milyon 902 bin 493 lira olduğu açıklandı. 30 Kasım 2019'da miktarı 2 milyar 759 milyon 185 bin 877 lira olarak duyurulmuştu.KEÇECİ'YE YUMRUKLU SALDIRI
Beşiktaş Başkanı Çebi kürsüye geldiği sırada Çebi'nin şoförünün üye Atıf Keçeci'ye yumruk atması ortalığı gerdi. Atıf Keçeci daha sonra kürsüye çıkarak Çebi'nin bir Galatasaraylı'yı kongreyi üye yaptığını iddia etti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.