Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.01.2020 Gazete
ABONE OL

 eski başkanı : Güçlü başkansa para koyacak!

 eski başkanı , Spor'da önemli açıklamalar yaptı. Orman, başkan 'yi eleştirerek, "Güçlü başkan diye geldiniz. Güçlü başkansa gelecek para koyacak. Bu olayları bilerek geldiler. Davullara vurarak geliyoruz diye ben demedim. Biz bulduysak yeni yönetimde bulacak parayı" dedi.

Orman: Güçlü başkansa para koyacak!
Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman, TRT Spor'da önemli açıklamalar yaptı. Orman, başkan Ahmet Nur Çebi'yi eleştirerek, "Güçlü başkan diye geldiniz. Güçlü başkansa gelecek para koyacak. Bu olayları bilerek geldiler. Davullara vurarak geliyoruz diye ben demedim. Biz bulduysak yeni yönetimde bulacak parayı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.