Bugünkü
Takvim

Kulüp Başkanı : yapamayacağız

Kulüp Başkanı ’den taraftarı üzecek haber... Çebi, ’nin kararı sebebiyle yapamayacaklarını söyledi. Beşiktaş’ın ceza alacağı bir işe giremeyeceklerini söyleyen Çebi, “Transferde hile hurda düşünmüyoruz. Biz Beşiktaşız” ifadesini kullandı.

Çebi: Transfer yapamayacağız
Kulüp Başkanı 'den taraftarı üzecek haber... Çebi, 'nin kararı sebebiyle yapamayacaklarını söyledi. Beşiktaş'ın ceza alacağı bir işe giremeyeceklerini söyleyen Çebi, "Transferde hile hurda düşünmüyoruz. Biz Beşiktaşız" ifadesini kullandı.GUILHERME
SUYA DÜŞTÜ

TFF'nin harcama limidine takılan Beşiktaş'ta büyük bir şok yaşandı. Anlaşma sağlandığı söylenen Guilherme'nin transferi gerçekleşmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.