Bugünkü
Takvim

Golün taktiği Tunç’tan

Kas gelişmesi rahatsızlığı bulunan 13 yaşındaki taraftarı 'in hayali, Turkcell'in 5G teknolojisi sayesinde gerçek oldu. Tunç, gözlüğü aracılığıyla Trabzonspor'un golcüsü Sörloth'u yönlendirdi, Norveçli yıldız 'in koruduğu kaleye gol attı.

Golün taktiği Tunç’tan
Turkcell, 3 Aralık Dünya Engelliler günü için özel bir projeye imza attı... Kas gelişmesi rahatsızlığı bulunan 13 yaşındaki taraftarı 'in hayali, Turkcell'in 5G teknolojisi sayesinde gerçek oldu. Tunç gözlüğü aracılığıyla Trabzonspor'un golcüsü Sörloth'u yönlendirdi, Norveçli yıldız 'in koruduğu kaleye gol attı. Turkcell Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin, "Engellilerimiz için yeni çözümler geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.