Bugünkü
Takvim

Yankaya&Ceylan’ın hakemliği bitiyor

hatalı kararlar veren hakemleri affetmiyor. - Denizlispor maçında verdikleri yanlış kararlar nedeniyle büyük eleştiri alan orta hakem ve VAR hakemi 'ın sözleşmelerinin feshedileceği iddia edildi.

Yankaya&Ceylan’ın hakemliği bitiyor
TFF hatalı kararlar veren hakemleri affetmiyor. - Denizlispor maçında verdikleri yanlış kararlar nedeniyle büyük eleştiri alan orta hakem ve VAR hakemi 'ın sözleşmelerinin feshedileceği iddia edildi.'nin 2 hakem hakkında soruşturma başlattığı ve kararı kısa sürede açıklayacağı öne sürüldü.BAŞKAN ÇEBİ TFF İLE GÖRÜŞECEK
Beşiktaş Başkanı 'nin milli maç arasında TFF'yi ziyaret edeceği öğrenildi. Çebi'nin bu ziyarette hakem kararlarını şikayet edeceği belirlendi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.