Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 05.10.2019 Gazete
ABONE OL

: Kaldığımız yerden devam edelim

Teknik Direktörü ,“ önünde neler yapabileceğimizden kesitler sunduk. Bu mücadele ve enerji her maç sahada olmalı... Kaldığımız yerden devam edelim” dedi.

Kaldığımız yerden devam
Hafta içi PSG önünde çok iyi bir sınav veren Galatasaray yeniden lige dönüyor. Sarı- Kırmızılılar bu akşam G.Birliği deplasmanına çıkacak. Fatih Terim, Ankara yolculuğu öncesi futbolcularıyla toplantı yaptı. Tecrübeli hoca, PSG önünde sergilenen futbolun G.Birliği maçında da sürmesini istedi.3 PUANDAN BAŞKA SEÇENEK YOK
Terim'in, "PSG önünde neler yapabileceğimizden kesitler sunduk. Ancak bu mücadele ve enerji artık her maç sahada olmalı. Kaldığımız yerden devam etmeliyiz. 3 puandan başka bir seçeneceğimiz yok" dediği belirlendi.FALCAO'DAN ŞOK HABER
Cimbom dün başkente giderken iki yıldızından kötü haber geldi. Aşil tendonunda ağrı olan Falcao ve arka adelesinde zorlanma olan Luyindama kadroya alınmadı. Sakatlığı geçmeyen Lemina da Gençlerbirliği önünde forma giyemeyecek.

LİGDE BUGÜN 2 MAÇ DAHA VAR
Ligde bugün G.Birliği-G.Saray maçının dışında 2 karşılaşma daha var. 15.00'de Kasımpaşa-Konya, 17.30'da Göztepe-Kayseri maçları oynanacak.