Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.08.2019 17:43
  • Son Güncelleme: 26.08.2019 17:43

Fransızlar ölüm grubuna 'ı da dahil etti

Fransız basını Perşembe akşamı saat 19.00'da yapılacak olan kura çekimi öncesi bir değerlendirmede bulundu. PSG için oluşabilecek muhtemel ölüm grubunu açıklayan Fransızlar, grubta 'a da yer verdi.

Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Galatasaray'ın rakipleri, perşembe günü saat 19.00'da yapılacak kura çekiminin ardından belli olacak. Fransa'nın Onze Mondial gazetesi, kura öncesinde Paris Saint-Germain'i bekleyen 'ölüm grubu'nun nasıl olabileceğini araştırdı. Dergiye göre her torbanın en güçlü takımlarının birleştiği ve 'ölüm grubu' ismini aldığı grupta Galatasaray da yer aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.