Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.08.2019 11:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.08.2019 11:48
ABONE OL

olayına takımları sessiz kalmadı 'Alışmayacağız, susmayacağız'

Kırıkkale'de yaşayan 38 yaşındaki , eşi Fedai Baran tarafında 10 yaşındaki kızları önünde bıçaklanarak öldürüldü. Bulut’un hayatını kaybetmeden önce çekilen bir video ise infial uyandırdı. na Twitter’da #EmineBulut, #Ölmekİstemiyorum, #AnneLütfenÖlme, #KadınaŞiddeteHayır etiketleriyle kadın cinayetine tepki gösterilirken, ekipleri bu olaya sessiz kalmadı.


Kırıkkale'de eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" demesi ve yanında bulunan 10 yaşındaki kızının "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sosyal medya kullanıcılar cani Baran'a tepki göstererek Türkiye'deki kadın cinayetlerine dikkat çekti.

Süper Lig ekipleri bu olaya sessiz kalmadı.

kalan karakter 1000

INANILMAZ INANILMAZ

idam gelsind desem, annesiz yavrumuz babasizda kalacak, zaten babasi olamaz. Bu mesele kafalari yormali, neden, nasil olabildi, ney o cani böyle bir cinayete itti, bu ailenin tarihini iyi arastirilmali, ve zamandaki psikolojik durumlari, ruhlari, ve dünyadaki halleri, zamanda nasil gelsiti bu hale kadar, neler oldu, nedir bu SEYTANI SIDDET? hic bir olay kendince olamaz, herseyin bir nedeni var olmali.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.08.2019 19:22
KARAKALEM KARAKALEM

AVRUPA BİRLİĞİ KRİTERLERİ YERİN DİBİNE BATSIN. BU ŞEREFSİZLERE İDAM CEZASI GETİRMEYENLERİN DE VEBALİ YÜKSEK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.08.2019 15:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.