Bugünkü
Takvim

’ın zor kararı

Yapılacak lerle beraber orta sahadaki oyuncu sayısı 10 olacak. bunların en az dördünün satışına ya da takasına karar verecek.

Yanal’ın zor kararı
'de çok yüksek ihtimal Emre Belözoğlu ve Fejsa leriyle orta sahadaki oyuncu sayısı M.Topal, Jailson, , , , Zajc, Oğuz Kağan ve orta sahada oynayabilen ile 10 yükseliyor. Teknik patron en az 4 oyuncunun satışına takasına ya da kiralanmasına karar verecek. Jailson, Tolgay ve Ozan için teklifler var. Alper'in de satışı yüksek ihtimal ama yönetim yine de Yanal'ın istek ve talepleri doğrultusunda karar verecek

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.